- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Bianca, soția lui Jean Gavril, prima reacție după ce a văzut sărutul dintre partenerul ei și Andreea Bălan: ”M-au deranjat anumite chestii. E grav.”
![Soția lui Jean Gavril, prima reacție în urma sărutului neașteptat dintre partenerul ei și Andreea Bălan Soția lui Jean Gavril, prima reacție în urma sărutului neașteptat dintre partenerul ei și Andreea Bălan](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1702/20296243/1/sotia-lui-jean-gavril-prima-reactie-in-urma-sarutului-neasteptat-dintre-partenerul-ei-si-andreea-balan--crop-1677658271.jpg?width=1200&height=675)
Ediția de marți seara, 27 februarie, a show-ului America Express i-a luat complet prin surprindere pe telespectatori, care au asistat amuzați la o probă neobișnuită, care i-a pus chiar și pe participanți în dificultate. Perechile s-au schimbat, iar concurenții s-au căsătorit cu „rivalii” lor din celelalte echipe, spre amuzamentul lor, dar și al celor de acasă.
Jean Gavril și Andreea Bălan[Sursa foto: Colaj Radio Impuls]
Pe rețelele sociale, Bianca, soția lui Jean Gavril, a mărturisit că nu înțelege de ce toată lumea s-a isterizat în momentul în care a văzut că artistul s-a sărutat cu Andreea Bălan la America Expres.
„Pentru asta v-ați isterizat mă toți? Uau! Nu, nu m-a deranjat fix sărutul, nu a fost sărut, nu m-a deranjat pupicul pe buze deloc, ba chiar m-a amuzat. M-au deranjat alte chestii care au urmat după și le-am discutat acum cu Jean. Jean, în general, este un tip mult prea drăguț spre binele lui”, a spus soția lui Jean Gavril.
Sărutul dintre soțul ei și Andreea Bălan[Sursa foto: Captură YouTube]
Ce a mai declarat partenera artistului
Mai mult decât atât, pe InstaStory-ul lui Jean Gavril, Bianca a mai spus că i se pare ciudat că lumea este atât de pudică, căci acolo nu a fost vorba de un sărut real, ci așa a fost probade parcurs.
„Mie mi se pare ciudat că s-au trezit toți pudicii mă, deci un pupat pe gură, aparent, este „O, nu! E grav, e grav!”. Ce aveți mă?”, a mai adăugat ea.