- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Andreea Bălan, vizită specială alături de fetițe în salonul Andreei Antonescu, după ce a născut pentru a doua oară
![Andreea Bălan, vizită specială alături de fetițe în salonul Andreei Antonescu, după ce a născut pentru a doua oară Andreea Bălan, vizită specială alături de fetițe în salonul Andreei Antonescu, după ce a născut pentru a doua oară](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1697/20277536/1/63a2ab0b64d25-andreea-balan-vizita-speciala-alaturi-de-fetite-in-salonul-andreei-antonescu--crop-1671605226.jpg?width=1200&height=675)
Andreea Antonescu trăiește în prezent cea mai frumoasă perioadă a vieții sale! Îndrăgita artistă este o femeie împlinită din toate punctele de vedere: are o carieră de succes, iubește din nou și a devenit și mamă pentru a doua oară. Cântăreața a făcut anunțul pe rețelele sociale, printr-un mesaj emoționant, din care a reieșit că nașterea a decurs perfect.
„ Ieri am mai trecut prin niște emoții foarte mari, pentru că am avut parte de o surpriză pe care nu am bănuit-o înainte de toate și la care nu m-am așteptat o secundă.
Vezi această postare pe Instagram
Andreea Bălan a venit s-o cunoască pe fetița Andreei Antonescu
La o zi după ce Andreea Antonescu a devenit mamă pentru a doua oară, Andreea Bălan i-a făcut o vizită plină de momente emoționante. Jurata de la ”Te cunosc de undeva!” a venit la spital alături de fetițele ei. Ipostazele emoționante din cadrul vizitei au fost postate de cele două artiste în mediul online.
Andreea Bălan a venit s-o cunoască pe fetița Andreei Antonescu[Sursa foto: Instagram]
Ce spunea Andreea Bălan despre sarcina Andreei Antonescu
Andreea Bălan și Andreea Antonescu s-au reunit după ani de zile în care și-au continuat cariera solo. Cele două au mers în America Express, unde au avut parte de o experiență de neuitat.
Andreea Bălan și Andreea Antonescu[Sursa foto: Instagram]
Citește și: Ce spune Andreea Antonescu despre a doua nuntă? Artista va naște în curând: „Stai să le luăm treptat”
„ Nu (n.r. nu știa că e însărcinată), dar cred că nici ea nu știa. Cred că a aflat când s-a întors. Cred că nu știa, că dacă știa, cred că nu venea. (…) Un copil este o binecuvântare, așa că dacă a trecut prin acele experinețe în America Express …', a spus Andreea Bălan.