- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
„Relația pe care am avut-o cu Victor s-a încheiat!” Andreea Antonescu s-a despărțit de tatăl fetiței sale la nici 3 luni după ce a devenit mămică
![„Relația pe care am avut-o cu Victor s-a încheiat!”. Andreea Antonescu s-a despărțit de tatăl fetiței sale la nici 3 luni după ce a devenit mămică „Relația pe care am avut-o cu Victor s-a încheiat!”. Andreea Antonescu s-a despărțit de tatăl fetiței sale la nici 3 luni după ce a devenit mămică](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1703/20299184/1/fotojet--crop-1678604133.jpg?width=1200&height=675)
Andreea Antonescu și tatăl fetiței sale, Victor Vrânceanu s-au despărțit la numai 3 luni după ce vedeta a devenit mămică pentru a doua oară. Chiar dacă în luna august vedeta anunța sarcina și o nouă poveste de dragoste, se pare că ea și partenerul ei au decis să o ia pe drumuri separate. Îndrăgita cântăreață a luat prin surprindere pe toată lumea cu anunțul pe care la postat pe rețelele sociale, unde a anunțat separarea de iubitul ei, dar și care este motivul pentru care cuplu a luat această decizie.
Citește și: Shakira are un nou mesaj pentru părinții lui Piqué! Vedeta și-a scos vrăjitoarea din nou pe balcon
Andreea Antonescu [Sursa foto: Instagram]
Citește și: Andreea Antonescu se pregătește de botez! Ce nume a ales pentru fiica ei: „O reprezintă 100%”
Andreea Antonescu și iubitul ei s-au despărțit
Andreea Antonescu a anunțat prin intermediul unei postări pe Instgram că ea și iubitul ei, Victor Vrânceanu au decis să se despartă.
Andreea Antonescu [Sursa foto: Facebook]
„Dragii mei, vreau să aflați de la mine că relația pe care am avut-o cu Victor s-a încheiat! Despărțirea nu are ca și cauză subiecte care să țină prima pagină, ci doar simpla nepotrivire de caracter. Vom da amândoi ce e mai bun pentru creșterea bebelinei! Vă mulțumesc anticipat pentru faptul că îmi respectați alegerea de a nu mai discuta pe acest subiect!”, a fost mesajul postat de Andreea Antonescu pe InstaStory.
Citește și: Ce spune Andreea Antonescu despre a doua nuntă? Artista va naște în curând: „Stai să le luăm treptat”
Cum s-au cunoscut Andreea Antonescu și tatăl fetiței sale, Victor Vrânceanu?
Andreea Antonescu și iubitul ei s-au cunoscut în perioada pandemiei, când a fost invitată să participe la emisiunea pe care bărbatul o modera. De la o simplă relație de prietenie și până la o poveste de dragoste a fost doar un pas, iar vedeta a anunțat pe data de 14 august că va deveni mămică și a confirmat relația cu Victor Vrânceanu. Celebra cântăreață a devenit mamă pentru a doua oară în luna decembrie, iar la trei luni a anunțat despărțirea.
Andreea Antonescu[Sursa foto: Instagram]
„Victor m-a contactat în perioada pandemiei pentru a participa, ca invitată, la emisia pe care el o modera. Nu m-am uitat o secundă să văd dacă are sau nu verighetă, pentru că eram departe de a mă gândi la o relație mai mult decât amicală! După cum era de așteptat, el a făcut primul pas… Eu sunt mai de modă veche din acest punct de vedere!”, a declarat Andreea Antonescu.