Cea mai mare dorință a lui Emilian, dezvăluită în studioul Radio Impuls. Ce confesiuni a făcut artistul la „Invitatul de 12”?
Emilian, unul dinre cei mai îndrăgiți artiști ai momentului, a lansat în ultimul an mai multe piese care au avut succes mare în online, pe platformele digitale și la radourile din România. Cântărețul are la activ numeroase piese care s-au bucurat de aprecierea ascultătorilor. Dintre acestea amintim "Nu mai am somn", "Honey", "Tequila", "Dragoste sau despărțire". Emilian a bifat, de asemenea, o serie de colaborări de succes cu artiști consacrați precum Smiley, Feli, RUBY, JUNO sau Connect-R.
Vezi această postare pe Instagram
Emilian a fost „Invitatul de 12” duminica trecută
În ediția de duminică a emisiunii „Invitatul de 12” moderată de Cosmin Cernat, Emilian a fost în studioul Radio Impuls și le-a povestit ascultătorilor despre cele mai mari dorințe ale sale.
Potrivit declarațiilor sale, artistul își dorește să joace într-un film. Mai mult, Emilian visează să cânte pe un stadion.
„M-am înscris la niște cursuri și mi-a plăcut foarte mult și acolo.