Dorobanțu și-a deschis sufletul și a vorbit despre situația cu Naomi în cadrul unui live pe o rețea de socializare. Iată ce a avut de spus concurentul.
În urmă cu doar câteva săptămâni, Dorobanțu a luat-o prin surprindere pe Naomi și a cerut-o de iubită. Momentul a fost unul extrem de emoționant și a atins inimile tuturor telespecatorilor. Chiar dacă relația lor a cunoscut suișuri și coborâșuri pe parcursul acestui sezon, iată că pe final cei doi s-au regăsit și acum sunt de nedespărțit. Iată ce a putut să spună concurentul din Casa Iubirii despre cea care i-a furat inima.
Ce a putut să spună Dorobanțu despre Naomi în cadrul unui LIVE?
Dorobanțu a spus adevărul despre situația cu Naomi în cadrul unui live pe TikTok. Concurentul a explicat de ce abia la final de emisiune a făcut pasul cel mare și a cerut-o de iubită pe colega lui. De asemenea, el le-a răspuns și celor care l-au criticat și au susținut că gestul lui a venit doar din dorința de a câștiga mai mulți susținători.
„Vreau să vă mulțumesc tuturor pentru toată susținerea voastră, pe care mi-o acordați încă din sezonul trecut. Vă mulțumesc și celor care ați ales să mă susțineți pe parcurs, așa, cu bune, cu rele. Nu sunt perfect, știu, chiar nu sunt perfect. Am și eu o grămadă de defecte, dar niciodată nu am vrut să fac rău nimănui. Îmi pare rău dacă v-am dezamăgit pe unii, astea au fost alegerile mele, asta am simțit. Eu sunt fericit, sunt mândru de mine, vă zic sincer, sunt mândru de tot parcursul meu în emisiune, de tot ce am realizat, de tot ce am făcut. Dacă așa a vrut Dumnezeu să se întâmple și cu Naomi acum pe final, voi puteți să ziceți ce vreți, că o fac de emisiune...Dar Dumnezeu mi-e martor și nu aș putea vreodată în viața asta să mă folosesc de un om ca să mi se întâmple mie alt lucru, vă zic sincer”, a spus Dorobanțu într-un live pe TikTok.
Casa Iubirii- Sezonul 4
Emisiunea „ Casa Iubirii ”, o călătorie impresionantă pentru găsirea sufletului pereche, poate fi urmărita în fiecare zi, de luni până vineri, de la ora 10:00 și de la 16:30, și în fiecare sâmbătă și duminică de la 16:00 și de la 19:00.