- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Ce scrie în actul de divorț al Deei și al lui Dinu Maxer: "Ne-am uitat unul la altul şi ne-a bufnit râsul!"
![Ce scrie în actul de divorț al Deei și al lui Dinu Maxer Ce scrie în actul de divorț al Deei și al lui Dinu Maxer](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1739/20399579/1/ce-scrie-in-actul-de-divort-al-deei-si-al-lui-dinu-maxer--crop-1713256920.jpg?width=1200&height=675)
După 18 ani de relație, dintre care 14 de căsătorie, Deea și Dinu Maxer au decis să meargă pe drumuri separate. Divorțul s-a produs deja, pe cale amiabilă, la notar. Artistul și fosta sa parteneră vor avea mereu ceva în comun, astfel că vor să dea dovadă de înțelegere și de o relație deschisă de dragul fetiței și a băiețelului pe care îi au. Pentru a stabili programul de vizită al copiilor săi, cei doi s-au întâlnit la notar.
"Noi am divorțat în mod amiabil la notar.
Deea Maxer[Sursa foto: Captură YouTube]
Citește și: ”DA” în orice punct al relației” Cum au sărbătorit Deea Maxer și Robert Drilea un an de relație
Deea Maxer și-a dorit să divorțeze de ani de zile
Totodată, bruneta a recunoscut că ea a fost cea care și-a dorit să divorțeze, de mai multă vreme. „A fost un lucru pe care nu i l-am spus recent lui Dinu, i-l spun de ani de zile”, spunea Deea. În prezent, artista și-a refăcut viața amoroasă și se declară îndrăgostită de partenerul ei, Robert, alături de care s-ar vedea, la un moment dat, la altar.
Deea Maxer[Sursa foto: Facebook]