- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Andreea Bălan, criticată dur de fani pentru felul în care se îmbracă: ”Nu mai sunt la modă”
![Stilul vestimentar al Andreei Bălan nu este mereu apreciat de fanii săi Stilul vestimentar al Andreei Bălan nu este mereu apreciat de fanii săi](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1739/20399505/1/andreea-balan.jpg?width=1200&height=675)
Andreea Bălan este obișnuită cu o numeroasele opinii din partea fanilor, atât pozitive, cât și negative. Artista alege să nu răspundă criticilor și să nu bage în seamă comentariile răutăcioase și se concentrează pe cariera sa muzicală.
Andreea Bălan, criticată dur de fani pentru felul în care se îmbracă: ”Nu mai sunt la modă”
Andreea Bălan a stârnit discuții aprinse pe rețelele sociale cu privire la alegerile sale vestimentare.
View this post on Instagram
Secretul siluetei de invidiat a Andreei Bălan
Andreea Bălan a dezvăluit secretul prin care reusește să echilibrează viața personală și profesională, menținându-se în formă și tânără, ceea ce o face un exemplu de urmat pentru mulți dintre urmăritorii săi.
„Știi care este secretul tinereții și al unei vieți împlinite pentru mine? Să fii mereu jucăuș, curios și vesel, așa cum erai în copilărie. Copiii privesc lumea cu entuziasm și cu multă curiozitate și se joacă fără să se gândească dacă cineva îi judecă sau că se fac de rușine. Și da, sunt mult mai fericiți decât „cei mari”. Îmi pare rău că unii oameni uită de copilul interior, devin rigizi cu timpul, se iau prea în serios și îi judecă pe ceilalți.
Andreea Bălan are o siluetă de invidiat[Sursa foto: Instagram]
Citește și: ”Visul american” Cum l-a surprins Andreea Bălan pe Victor Cornea chiar în curtea casei ei