- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Zanni, din nou favorit al publicului la Survivor România! Pe cine a nominalizat spre eliminare?!
![Zanni, din nou favorit al publicului la Survivor România! Pe cine a nominalizat spre eliminare?! Zanni, din nou favorit al publicului la Survivor România! Pe cine a nominalizat spre eliminare?!](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1657/20142556/1/zanni-favorit--crop-1618778869.jpg?width=1200&height=675)
Concurentul din echipa Faimoșilor care a acumulat cele mai multe puncte și va face o nouă nominalizare în acesr consiliu, este Zanni. Faimosul s-a bucurat nespus de această veste, mai ales că nu se gândea că publicul de acasă va fi în asentimentul lui.
Zanni, din nou favorit al publicului la Survivor România[Sursa foto: Captură YouTube]
„Mulțumesc foarte mult celor de acasă. Am venit în competiția asta cu foarte puține speranțe de a fi susținut. Am văzut și eu acum cum e.
Survivor România. Zanni a votat-o spre nominalizare pe Elena Marin
„În consiliile de nominalizare pe care le-am avut am susținut că nu vrem să plece nimeni și nu știm pe cine să votăm. Argumentul acesta era pentru că nu știam care va fi următorul pe care să-l votăm. Știam clar că cele două fete nou venite au potențial. Î n ehcipa noastră nu am încredere în nicio față așa cum aveam în Ana. În momentul de față mă uit la cele trei fete și nu îmi dau seama care e veriga slabă. Nu văd diferența dintre cele două fete și Elena. Și de aia mi-a fpst foarte greu să-mi dau seama care dintre ele trei este cea mai slabă. Irisha a făcut câțiva pași în față. Nu mi se pare normal să o votez pe Raluca și nu mă pot baza pe Elena. Din punctul meu de vedere, Elena ar fi cea mai slabă dintre ele. E și accidentată. Nu pot s-o votez pe Raluca pentru că ar putea pleca acasă, votul meu merge către Elena”, a declarat Zanni.
Elena Marin, nominalizată de Zanni[Sursa foto: Captură YouTube]
Întrebată cum se simte după eliminarea lui Zanni, Elena nu a avut foarte multe de spus.
„Îi respect decizia și îmi doresc ca visul meu să nu se termine aici”, a spus Elena.