De ce sunt rivale Ruxi și Viviana?! Ruxi a recunoscut că nu a primit-o cu brațele deschise pe Viviana Sposub. Cum a reacționat?
Viviana Sposub este cea mai nouă concurentă de la Bravo, ai Stil! Celebrities și ia locul în competiție Olgăi Verbițchi, concurenta care a fost descalificată din cauza întârzierilor repetate.
Încă de când a intrat pe porțile emisiunii, concurentele și-au dat coate și au chicotit, semn că nu sunt prea bucuroase de noua lor colegă, lucru care a fost resimțit de toată lumea din platou, mai ales de către jurați și de Ilinca Vandici.
Ce s-a întâmplat când Viviana Sposub a intrat în platoul „Bravo, ai Stil! Celebrities”?
Viviana a recunoscut în culise că a avut foarte multe emoții la intrarea sa în competiție, mai ales că și reacția unora dintre colege a fost una neașteptată.
„Mă simțeam așa stingheră, eram colegă aia nouă. Am avut foarte multe emoțîi, poate prea multe. Cred că o să dureze până o să mă integrez în grup. Am simțit că Ruxi nu era prea bucuroasă. Cu siguranță, o să ii treacă. O să vorbesc eu cu ea și o să-i treacă. Am fost apropiate în trecut, însă prietenia ușor-ușor s-a destrămat și nu ne-am mai vorbit de foarte mult timp. Și acum revederea a fost așa...poate pe care ea nu o aștepta și cred că asta e motivul”, a declarat Viviana Sposub .
Ruxi, la rândul ei, a recunoscut că are ceva personal cu Viviana, de aici și reacția din platou.
„Da, o cunosc de ceva timp. Când am fost întrebată cu ce concurență n-aș putea fi rea, am răspuns că este vorba despre Olga și Mădălina. Am zis că sunt oameni buni chiar dacă lumea le judecă pentru alegerile din viețile lor. Acum nu e cazul”, a recunoscut Ruxi.
„Când a intrat pe ușa, i-a rămas ceva în gât. Cu siguranță, are ceva cu ea. Ar fi vrut să spună și de nasole, s-a văzut.