Mesajul care i-a lăsat fără cuvinte pe părinții Kirei: "Vreau să le mulțumesc din tot sufletul că au îndrumat-o să vină aici". Ce PROMISIUNE a făcut concurentul din Casa Iubirii: "O să fac tot posibilul să..."

Moldo, mesaj special pentru părinții Kirei. casa iubirii
Moldo, mesaj special pentru părinții Kirei.

Moldo, mesaj special pentru părinții Kirei. Iată cum i-a impresionat concurentul din Casa Iubirii!

De ziua iubitei sale, concurentul din Casa Iubirii a dorit să le transmită un mesaj părinților ei, plin de emoție și recunoștință. Moldo le-a garantat că va avea grijă de Kira și le-a cerut să aibă încredere în el, promițând că va face tot posibilul pentru a o vedea fericită zi de zi. Mai mult, concurentul emisiunii de la Kanal D a ținut să le mulțumească din tot sufletul pentru toată educația oferită fiicei lor. Emoționat, Moldo spune că abia așteaptă să-i cunoască personal și că se bucură că au îndrumat-o pe Kira să se înscrie la emisiune.

Citește și: CE A FĂCUT Kira după ce Corina a pus mâna pe cec: "Nu înțeleg de ce, având în vedere că noi suntem...". Chiar când credea că NU O AUDE nimeni, camerele au surprins totul, la scurt timp după victoria concurentei din Casa Iubirii. Ce a urmat e neașteptat

Moldo, mesaj pentru părinții Kirei. Ce le-a transmis concurentul din Casa Iubirii

"Vreau să trimit un mesaj familiei Kirei. Vreau să le promit că o să am cea mai mare grijă de fata lor, să aibă încredere în mine pentru că o să fie totul bine, eu o să fiu bine, vreau să o fac foarte fericită. Vreau să le mulțumesc din tot sufletul pentru toată educația pe care i-au dat-o.

Sunt mândru de ea pentru că e o fată puternică în momentul de față. O să fac tot posibilul să o vadă fericită în fiecare zi. Vreau să le mulțumesc din tot sufletul că au îndrumat-o să vină aici în Casa Iubirii. Îi pup si abia aștept să îi cunosc",  este mesajul lui Moldo, concurentul din Casa Iubirii.

Citește și: CE S-A ÎNTÂMPLAT cu noua concurentă și Lia în vestiar: "A intrat în spatele meu și mi-a zis că...". Prezentatoarea TV a auzit totul abia acum: "Nu am avut niciun gând să-i fac rău". Corina susține că Lia i-a făcut același lucru când a intrat în emisiune

Emisiunea „ Casa Iubirii ”, o călătorie impresionantă pentru găsirea sufletului pereche, poate fi urmărită în fiecare zi, de luni până vineri, de la ora 10:00 și de la 16:30, și în fiecare sâmbătă și duminică de la 16:00 și de la 19:00.

Casa Iubirii- Sezonul 4