Adriana Ochișanu a vorbit deschis despre relația lui Cristi cu iubita lui. Iată ce a făcut Cătălina Leca în perioada în care tânărul era internat în spital.
Cristi Botgros a trecut prin momente extrem de grele în ultimele luni. Tânărul instrumentist s-a confruntat cu grave probleme de sănătate, dar și cu o serie de acuzații scandaloase privind implicarea în moartea Andreei Cuciuc. În toată această perioadă, familia i-a fost alături constant, dar și frumoasa lui iubită, Cătălina Leca. Iată ce are de spus Adriana Ochișanu despre aceasta.
Adriana Ochișanu, noi declarații despre Cătălina Leca. Ce a făcut iubita lui Cristi Botgros în perioada în care tânărul se afla pe patul de spital?
Adriana Ochișanu a vorbit deschis despre iubita fiului ei, Cătălina Leca.
„Este îndrăgostit, are o iubită. Cred că va pleca împreună cu iubita la Londra să sărbătorească acolo, dar încă nu e sigur. A spus el, dar poate ne întâlnim toți, cu iubita, poate viitoarea mea noră. Ea muncește și studiază la Londra. Sărăcuța de ea, a făcut un efort... A venit tocmai de la Londra să îl vadă, să îi fie alături, să-l susțină și să ne fie alături. Cred că 7-8 luni, 9 luni, ceva de genul (n.r. formează un cuplu). Este ceva timp. Un necaz întotdeauna unește și poate a fost și un test pentru dragostea lor, pentru rezistența lor, răbdarea și așa mai departe. E o fată minunată. Dumnezeu știe cum va fi, dar atâta timp cât copilul meu este fericit și eu sunt fericită ca mamă și mereu îi vor fi alături. De va fi Cătălina și îmi va fi noră sau va fi altă domnișoară, Dumnezeu știe. Eu îmi voi susține copilul și îi voi fi alături”, a spus Adriana Ochișanu la WOW News.
Cu ce probleme de sănătate s-a confruntat, de fapt, Cristi Botgros?
După numeroase speculații, Adriana Ochișanu spune în sfârșit adevărul.
„Cristi a avut o problemă de sănătate mai de demult și de acolo s-au amplificat toate lucrurile. El se plângea că avea dureri de un an și ceva. Am tot insistat să facem analize, dar atâta timp cât el a fost implicat în evenimente, spectacole nu prea mai avea chef. Nemâncatul la timp, regimul pe care l-a avut și așa mai departe au făcut ca boala să se agraveze și să ajungă la spital cu o durere insuportabilă”, a explicat Adriana Ochișanu.