- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Andreea Bălan, dezvăluiri uluitoare despre Andra! A recunoscut în podcastul lui Cătălin Măruță
![Ce dezvăluiri a făcut Andreea Bălan despre Andra Ce dezvăluiri a făcut Andreea Bălan despre Andra](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1657/20141674/1/andreea-balan-0--crop-1618306237.jpg?width=1200&height=675)
Andreea Bălan a fost invitata lui Cătălin Măruță la podcastul său denumit „Acasă la Măruță”. Frumoasa vedetă și-a deschis sufletul în fața prezentatorului și a fanilor și a vorbit deschis despre problemele care au apărut în viața profesională, despre copilăria sa, supărarea pe tatăl ei, dar și despre toate relațiile sale care nu s-au terminat așa cum și-ar fi dorit ea.
La un moment dat, vorbind despre cariera sa, jurata de la „Te cunosc de undeva” a făcut niște dezvăluiri uluitoare cu privire la soția lui Cătălin Măruță, Andra.
„ Când am plecat în Mexic, la competiția de dans, am zis că trebuie să mă întorc acasă cu medalia.
Andreea Bălan[Sursa foto: Facebook]
De asemenea, Andreea Bălan a mai povestit despre faptul că s-a apucat de lecții de canto la vârsta de 25 de ani. Artista spune că în momentul în care s-a format trupa Andre, nu avea cine știe ce voce, dar era perfect pentru așteptările sale de atunci.
Andreea Bălan, dezvăluiri uluitoare în podcasul lui Cătălin Măruță. A fost victima unui accident rutier
Andreea Bălan a fost victima unui accident rutier. Potrivit spuselor sale, episodul nefericit a avut loc în timp ce se îndrepta spre un concert. Vedeta era împreună cu tatăl ei, dar și cu Andreea Antonescu. La un moment dat, tatăl vedetei a pierdut controlul volanului și a intrat cu autoturismul într-un șanț. În urma impactului, Andreea Bălan a fost trasă prin spatele mașinii.
Andreea Bălan[Sursa foto: Captura Youtube ]
„Am avut un accident de mașină în aceea perioadă, eu eram cu tata în față, Andreea Antonescu cu iubitul ei de atunci, eram toți patru și mergem între Timișoara și Arad.