- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Sore și Tudor de la Fly Project au lansat „Lasă-mă să-i spun”, chiar de ziua lor de naștere
![Sore și Tudor de la Fly Project au lansat „Lasă-mă să-i spun”, chiar de ziua lor de naștere Sore și Tudor de la Fly Project au lansat „Lasă-mă să-i spun”, chiar de ziua lor de naștere](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1649/20112754/1/sore--crop-1604402101.jpg?width=1200&height=675)
Sore și Tudor de la Fly Project au lansat pe 3 noiembrie, fix de ziua lor de nastere, „Lasa-ma sa-i spun”, o piesa disco ce îndeamna la dans, la distracție și la sinceritate în relatii. Cu o dublă provocare, una de dans pe canalul ei de TikTok, și una umană de a spune ce simți, indiferent cât este de neplîcut, pe note vesele, Sore aduce soare și entuziasm cu noua sa piesă.
Sore[Sursa foto: Instagram]
„Î mi doresc ca toată lumea să danseze când aude „Lasă-mă să-i spun”, indiferent oriunde ar fi. Eu sunt dependentă de dans, dansez în timp ce conduc, dacă piesa e tare, dansez și dimineața când mă pregătesc de treabă, am un playlist special pentru good mood. Așa că, îi încurajez pe toți cei care o ascultă, să o adauge în playlist-ul lor și să se bucure de boost-ul de energie pozitivă pe care îl transmite ”
Sore și Tudor de la Fly Project sunt născuți în aceeași zi
Sore a scris pe contul ei de Instagram că în loc de un cadou pentru ea, le face un cadou fanilor ei.
„Azi e ziua mea și vreau sa vă fac eu un cadou. 🎂 Dă PLAY, SHARE (link în stories) și lasă-mi un comentariu, să facem cea mai mare petrecere de pe net 🍭 Și pentru că nimic nu e intamplator, eu și Tudor suntem nascuti în aceeasi zi. La mulți aaaaaani! HOW COOL IS THAT? @tudorionescu”