- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Ruxi, concurenta de la „Bravo, ai stil! Celebrities”, despre drama neștiută din viața ei: „ Tata a murit într-un accident când aveam 13 ani!”
![Ruxi, concurenta de la „Bravo, ai stil! Celebrities”, despre drama neștiută din viața ei Ruxi, concurenta de la „Bravo, ai stil! Celebrities”, despre drama neștiută din viața ei](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1669/20181921/1/ruxi-despre-drama-din-viata-ei-1--crop-1636699607.jpg?width=1200&height=675)
Ruxi se află printre cele nouă celebrități care participă în competiția ”Bravo, ai stil! Celebrities”, sezonul 7! Roxana Erdei, pe numele complet, se luptă pentru a câștiga marele premiu și titlul de cea mai stilată femeie din România. Concurenta se bucură deja de mulți fani ce o îndrăgesc și îi apreciază fiecare apariție din mediul online, așa că lupta o să fie una dură în show-ul de la Kanal D. Succesul de care se bucură este datorat umorului său debordant, pe care îl expune pe rețelele sociale prin numeroase filmulețe și poze.
Ruxi, concurenta de la „Bravo, ai stil! Celebrities”, despre drama neștiută din viața ei[Sursa foto: Instagram]
„Am crescut într-o familie normală. Nu eram nici săraci, nici bogați. Eram trei frați, dar nu primeam trei ciocolate, ci una împărțită la trei:)))). Știu, groaznic:)). Eu sunt de loc din Satu-Mare, dar am crescut în alt oraș.
Vezi această postare pe Instagram
Ruxi, despre participarea în emisiunea de la Kanal D
Concurenta de la „Bravo, ai stil! Celebrities” își descrie stilul vestimentar ca fiind sexy, seducător și extravagant și consideră că va reuși să-și demonstreze calitățile în bătălia stilistică ce o va transforma din celebritate într-un reper de stil.
Ruxi, concurenta de la „Bravo, ai stil! Celebrities”, despre drama neștiută din viața ei[Sursa foto: Instagram]
„Eu sunt artist în sufletul meu, îmi place să creez artă sub orice formă, de la clipuri, scenarii, cărți până la compoziții vestimentare.