- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
"Nu-mi doresc nici măcar să-l văd". Umilinţa pe care a trebuit să o îndure Oana Radu în căsnicia cu Cătălin Dobrescu
![Oana Radu a spus cum o umilea soțul ei, Cătălin Dobrescu Oana Radu a spus cum o umilea soțul ei, Cătălin Dobrescu](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1737/20396471/1/660cfe0796a91-oana-radu-a-spus-cum-o-umilea-sotul-ei-catalin-dobrescu--crop-1712128929.jpg?width=1200&height=675)
După o căsnicie de partu ani, cei doi au decis să o apuce pe drumuri diferite, însă separarea nu a fost una prea pașnică. Artista a vorbit în emisiunea „Follow Us”, moderată de Teo Trandafir și Ilinca Vandici, despre principalul motiv pentru care ea și-a dorit divorțul, și anume, intenția fostului soț de a o schimba. Fosta concurentă de la "Bravo, ai stil! Celebrities" a povestit că a slăbit pentru că se îndrăgostise de el.
"Mi-am dat seama din primele clipe că nu suntem compatibili, doar că dependența emoțională pe care eu o aveam față de fostul meu soț era atât de mare încât nu mă puteam desprinde aproape deloc. Cred că ăsta a fost lucrul care îmi făcuse cel mai mare rău.Deși
Ilinca Vandici: Și crezi că ăsta este principalul motiv pentru care ați ajuns să divorțați?
Oana Radu:" Mai mult ca sigur, da”, au dialogat cele două femei.
Oana Radu și Cătălin Dobrescu[Sursa foto: Facebook]
Citește și: Reacția lui Cătălin Dobrescu după ce Oana Radu i-a deschis trei procese: ”M-au afectat foarte mult”
Oana Radu, detalii despre căsnicia cu Cătălin Dobrescu. A fost artista fericită în mariajul ei?
Întrebată dacă a fost vreodată fericită alături de Cătălin Dobrescu, Oana Radu nu a fost extrem de convinsă de răspunsul dat: „Au fost momente în care am fost fericită, nu știu dacă a fost fericire reală, dar a fost. De vorbit nu vorbim absolut deloc, în momentul de față nu-mi doresc nici măcar să-l văd.
Oana Radu și Cătălin Dobrescu[Sursa foto: Facebook]