- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Loredana Groza, în culmea fericirii! Fiica sa a împlinit 24 de ani: „Să vină șampania!”
![Loredana Groza, în culmea fericirii! Fiica sa a împlinit 24 de ani: „Să vină șampania!” Loredana Groza, în culmea fericirii! Fiica sa a împlinit 24 de ani: „Să vină șampania!”](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1685/20237287/1/loredana-groza-fiica--crop-1657809465.jpg?width=1200&height=675)
Loredana Groza nu-și mai încape în piele de fericire. Artista este pe val fiind implicată în proiecte muzicale și de televiziune și se bucură de o familie frumoasă. Recent, artista a sărbătorit-o pe fiica ei și a lăsat un mesaj pentru ea și în mediul online.
Citeste si: Loredana Groza, dezvăluiri emoționante despre tatăl ei: „Este bărbatul cel mai tare din viața mea”
Fiica Loredanei Groza și-a serbat ziua de naștere! Ce urare i-a făcut artista fiicei sale
Loredana Groza și Andrei Boncea au o fiică superbă care seamănă la perfecție cu artista. Elena Boncea a împlinit 24 de ani azi, iar Loredana Groza i-a făcu o supriză de zile mari în miez de noapte.
La miezul nopții Loredana a surprins-o pe Elena cu o petrecere surpriză. Artista a întâmpinat-o pe fiica sa cu un tort aniversar, șampanie și artificii. Mai mult, la petrecerea-surpriză au fost invitați mai mulți apropiați și membri ai familiei.
Loredana Groza[Sursa foto: Facebook]
„La mulți ani, Elena! Te iubește mami mult! (…) Să vină șampania! Mulți ani trăiască! (…) Să treci toate examenele vieții cu zâmbetul pe buze, cum ne-ai obișnuit.(…)”, i-a urat Loredana fiicei sale.
De-a lungul timpului, Loredana Groza a vorbit despre relația cu fiica și spune că se consideră o mamă cool.
Ba mai mult, spune că nu crede că e o mare diferență între ea așa cum este pe scenă și cum e acasă.
Elena Boncea, fiica Loredanei[Sursa foto: Facebook]
„ Ca mamă sunt exact aceeași persoană cum mă vedeți pe scenă, nu cred că am alte personalități. În sensul că sunt o mamă cool, nonconformistă și îmi place să cred că nu sunt doar mamă, sunt și soră, și prietenă, în același timp, cu Elena”, a declarat Loredana Groza în urmă cu mai mult timp.