- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Îi prieşte divorţul! Ce invesție a făcut Deea Maxer, după despărțirea de Dinu: ”Cel mai scump cadou pe care mi l-am făcut”
![Ce cadou și-a făcut Deea Maxer după divorțul de Dinu Ce cadou și-a făcut Deea Maxer după divorțul de Dinu](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1733/20384696/1/deea-maxer-1.jpg?width=1200&height=675)
După divorțul de Dinu Maxer, Deea Maxer a făcut pasul important de a-și cumpăra propriul apartament. Cei doi locuiesc în același bloc, dar la etaje diferite, în urma separării, fiica a rămas în grija Deei, în timp ce fiul a rămas cu Dinu, ceea ce i-a determinat pe amândoi să aleagă această soluție convenabilă pentru binele copiilor. Deea Maxer este extrem de mândră pentru că a putut să-și achiziționeze un apartament cu propriile resurse, după 18 ani în care a muncit continuu.
Ce invesție a făcut Deea Maxer, după despărțirea de Dinu
Deea și Dinu Maxer au decis, la sfârșitul lunii martie 2023, să încheie o relație de 18 ani și un mariaj de 14 ani. Ei au împreună doi copii și pentru ca aceștia să nu simtă lipsa unuia dintre ei au hotărât să locuiască în același bloc, separați doar de trei etaje. Această alegere le permite copiilor să mențină o relație strânsă cu ambii părinți și pot crește într-un mediu stabil și armonios.
Deea Maxer și-a luat apartament după divorțul de Dinu[Sursa foto: Instagram]
Deea Maxer, dezvăluiri despre divorțul de Dinu
Deea Maxer a trecut prin momente dificile, după ce s-a despărțit omul alături de care a fost 18 ani.