- Aiud 95.2
- Alba-Iulia 99.7
- Bacău 88.8
- Bârlad 104.9
- Bistrița 97.3
- Botoșani 91.1
- Brașov 91.9
- București 88.0
- Buzău 96.7
- Câmpeni 96.2
- Câmpina 88.6
- Cluj-Napoca 101.5
- Constanța 96.9
- Craiova 92.0
- Focșani 95.3
- Piatra Neamț 102.3
- Ploiești 88.3
- Râșnov 104.5
- Sibiu 88.4
- Sinaia 103.6
- Tg. Mureș 106.4
- Timișoara 93.9
- Tulcea 91.4
Dorian Popa a ajuns de urgență la spital! Artistul, primele declarații: ”Sunt în proces de revenire”
![Dorian Popa a ajuns de urgență la spital! Artistul, primele declarații Dorian Popa a ajuns de urgență la spital! Artistul, primele declarații](https://cdn.knd.ro/media/521/2942/1666/20172872/1/dorian-popa-primele-declaratii-de-pe-patul-de-spital--crop-1632900994.jpg?width=1200&height=675)
Dorian Popa este unul dintre cei mai îndrăgiți și populari artiști din România! Notorietatea cântărețului a crescut după ce a devenit unul dintre cei mai cunoscuți influenceri din mediul online. De-a lungul anilor, Dorian Popa a cucerit lumea muzicală, mediul online și scena teatrului, iar acum, artistul se gândește să ridice ”Hatz Residence”, un complex rezidențial pe care plănuiește să-l construiească lângă locuința sa. Recent, cântărețul și-a îngrijorat fanii, după ce a postat imagini de pe patul de spital.
Dorian Popa a ajuns de urgență la spital! Artistul, primele declarații[Sursa foto: Instagram]
”Mai avem câteva ore de trezire, să fie sub monitorizare situația, după care decolăm spre Domnești să mai inhalăm niște praf.
Dorian Popa a ajuns de urgență la spital! Artistul, primele declarații[Sursa foto: Instagram]
Dorian Popa, probleme la gât: ” Corzile vocale sunt efectiv roșii de inflamate”
Deși este mereu cu zâmbetul pe buze și plin de viață, în urmă cu ceva timp, Dorian Popa le-a povestit fanilor pe canalul său de YouTube că se confruntat cu noi probleme de sănătate.Conform spuselor sale, medicii i-au interzis să vorbească mult și să ridice tonul, chiar dacă este recunoscut pentru aceste aspecte.
”V-am spus că din punct de vedere sonor vloggurile noastre vor avea de suferit pentru că am făcut un control și la gât, o altă doamnă doctor mi-a băgat camera în gât.