Dana Roba a reusit sa se puna pe picioare dupa bataia sora cu moartea aplicata de sotul ei, Daniel Balaciu.
Ba mai mult, artista a reusit imposibilul si anume sa revina la munca si sa se apuce din nou de machiat. Dana Roba primeste acum pe banda rulanta cliente si petrece uneori si 12 ore pe zi la salon pentru a face bani si pentru a-si putea intretine cele doua fetite si mai mult sa isi achite facturile la sedintele de kinetoterapie si urmatoarele operatii de reconstructie a craniului.
Dana Roba, castig urias pe luna august
„Am avut luna trecută foarte multe cliente. Am lucrat câte 10/12 ore pe zi și în total am făcut o sută șaptezeci de milioane…pe luna august.
Cu toate acestea, Dana Roba nu a scapat de Daniel Balaciu care acum i-a formulat si o plangere la politie pentru evaziune fiscala spunand ca make-up artistul nu isi declara toate venturile si mai mult nu ofera bon fiscal clientelor.
Acest lucru a venit ca un trasnet asupra Danei Roba ale carei probleme cu fostul sot bataus par a nu se termina.Daniel Balaciu, plangere la politie facuta Danei Roba
Citește și: Cât costă un machiaj făcut de Dana Roba! Make-up artistul nu primește mai mult de șase cliente pe zi
"Recent, Daniel, mi-a făcut plângere la poliție pentru evaziune fiscală, și că sunt prietenă cu interlopii.
Citește și: Cât costă un machiaj făcut de Dana Roba! Make-up artistul nu primește mai mult de șase cliente pe zi
Acum vreau să mă dezvolt mai mult și să îmi fac un salon mai mare de atât. În acea plângere am înțeles că a scris că eram săracă lipită pământului, la început, când m-a cunoscut, după care am început să câștig bani frumoși pe care eu i-am făcut din videochat. Nu știu dacă o să mă cheme la poliție să depun mărturie, dar dacă o să trebuiască, o să mă duc,” a dezvaluit Dana Roba pentru publicatia click.ro.