Valentin Sanfira și Natalia Gordienko au făcut senzație cu noua piesă lansată, iar fanii nu au putut să nu observe cât de bine se potrivesc cei doi artiști.
Dacă în plan personal a trecut printr-un divorț neașteptat, în carieră, Valentin Sanfira se bucură de un real succes, fiind considerat unul dintre cei mai apreciați și talentați interpreți de muzică populară de la noi. Artistul lansează frecvent piese noi, care ajung imediat la inimile fanilor. Recent, el a surprins pe toată lumea cu piesa „Dragostea-i ca focul”, lansată în colaborare cu Natalia Gordienko. Imaginile apărute cu cei doi au alimentat speculații neașteptate. Iată ce au avut de spus internauții.
Val de reacții la imaginile cu Valentin Sanfira și Natalia Gordienko
Valentin Sanfira și Natalia Gordienko își surprin fanii constant cu piesele pe care le lansează. De data aceasta, însă, nu melodia „Dragostea-i ca focul” a atras atenția celor care îi urmăresc și îi îndrăgesc, ci faptul că se potrivesc de minune. Imaginile în care cei doi apar împreună au iscat numeroase reacții în mediul online. „Superbi! Vă stă demențial de bine împreună. Ați forma cuplul anului”, a scris o internaută în secțiunea de comentarii de la o postare.
De asemenea, multe persoane au observat cât de bine seamănă Natalia Gordienko, una dintre cele mai iubite artiste din Republica Moldova, cu fosta soție a artistului. „Ti-am spus c-ai s-o cauți pe Codruța in toate femeile! Domnișoara e leit Codruța!”, i-a transmis o persoană lui Valentin Sanfira.
Ce a făcut Valentin Sanfira în ziua în care fosta soție a lansat o piesă nouă?
Detaliul care a atras atenția în videoclipul de la „Dragostea-i ca focul” este faptul că Valentin Sanfira a ars o cămașă.
„Vreau să fac o precizare clară, pentru a încheia definitiv acest subiect.În niciuna dintre postările mele și în niciun cântec de-al meu nu fac referire la fosta mea parteneră de viață. Niciodată nu aș putea vorbi urât despre omul alături de care am trăit peste șapte ani și jumătate, zi de zi, împărțind momente care au însemnat ceva real. Mă refer strict la acele persoane care nu au niciun drept să vorbească despre viața noastră privată, dar aleg să o facă doar pentru a se agăța de acest subiect, ca să fie cumva băgați în seamă de presă. Despre ei nu au,oricum, ce să vorbească. Respect trecutul, respect oamenii și aleg să merg mai departe cu demnitate și liniște. Sper că acest mesaj este înțeles și că, de acum înainte, energia voastră va fi una pozitivă. Mă rog la Dumnezeu să ne dea tuturor înțelepciune, pace și gânduri bune. Rămân al vostru prin cântec", este mesajul scris de Valentin Sanfira pe Facebook.